Увага! Оголошується конкурс грантів!

ABA ROLI в рамках програми «Сприяння інтернет свободі в Україні» оголошує конкурс для 6 місцевих організацій на отримання гранту від $20,000 до $50,000 на проекти з підтримки свободи та безпеки в Інтернеті, прав людини, підвищення спроможності ОГС та взаємодії громадянського суспільства з органами державної влади та приватним сектором. Дедлайн подачі заявок - 15 січня 2021.

Конкурс грантів оголошується в рамках програми «Сприяння Інтернет свободі в Україні», яка спрямована допомогти зацікавленим сторонам відстоювати закони та політики, які сприяють Інтернет свободі та свободі вираження поглядів онлайн. 

Програма має на меті:
  • Посилення внутрішньої експертизи в питаннях Інтернет свободи та національної безпеки з використанням міжнародного досвіду;
  • Покращення юридичної обізнаності, для забезпечення поваги до принципів прав людини при розробці нових законів;
  • Підвищення спроможності представників громадських організацій та правозахисників до захисту прав людини та просування Інтернет свободи;
  • Стимулювання взаємодії між організаціями громадянського суспільства, приватним сектором та державними органами.
Більше про програму «Сприяння Інтернет свободі в Україні» тут.  

За допомогою аплікаційної форми на подання заявок (RFA) ABA ROLI підтримає до шести (6) місцевих організацій із підпозиціями в діапазоні від 20 000 до 50 000 доларів за кожну програму. Діяльність організації повинна полягати в рамках загальної програми ABA ROLI «Сприяння Інтернет свободі в Україні» та бути зосереджена на одній або декількох темах, перелічених у розділі 1.4 додатка до заявки.

Будь ласка, зверніть увагу на додаток до аплікаційної форми RFA та форми заявки на підпозицію, щоб отримати повну інформацію та інструкції щодо можливості фінансування.

Додана заявка на підпозицію, Додаток А до RFA та інша допоміжна документація, що вимагається заявкою на підпозицію, повинні бути подані на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. повністю до кінцевого терміну подання заявки, який буде розглядатися для фінансування.

Будь ласка, вкажіть назву вашої організації та цей номер запиту на отримання RFA у темі електронних листів із запитаннями для роз’яснення та / або електронною поштою для подання заявки.
Кінцевий термін подання роз’яснювальних питань на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.: 20 грудня 2020 р. 

Кінцевий термін подання заявок на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.: 15 січня 2021 р.

Много шаблонов Joomla на JooMix.org