Партнери

Для того, щоб кожен громадянин мав можливість отримати правову допомогу, в Україні функціонує система надання безоплатної правової допомоги - один із найуспішніших соціальних проектів Міністерства юстиції та Уряду України, що став можливим в тому числі за підтримки міжнародних партнерів, які визнають українську модель надання правової допомоги однією з найкращих у світі.

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

Система надання Безоплатної правової допомоги є досить розгалуженою та включає в себе, зокрема Координаційний центр  з надання правової допомоги, Регіональні центри та Місцеві центри з надання вторинної правової допомоги, а також бюро правової допомоги, які є територіальними відділеннями Місцевих центрів та знаходяться в максимальній близькості до людей.

З метою забезпечення високої якості надання правових послуг в системі безоплатної правової допомоги у 2018 році вперше серед державних установ створено комунікаційну платформу для професійного навчання та впровадження інноваційних практик у сфері права і доступу до правосуддя - мережу правових клубів PRAVOKATOR, назва якої навмисно включає термін «PRAVO», що робить акцент саме на “позитивній провокації”.

Мережа PRAVOKATOR охоплює своєю діяльністю всю територію України, адже розташована у 5 найбільших містах: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові, а її діяльність сфокусована за окремими напрямами.
Много шаблонов Joomla на JooMix.org